Horoskop Wodnik na 2021 rok

Ostatnia aktualizacja wpisu: 1 rok temu

Drogi Wodniku, mamy dla Ciebie świetną wiadomość – horoskop Wodnik przepowiada, że rok 2021 należy do Ciebie!

Dwie najpotężniejsze planety, Jowisz i Saturn, połączyły się pod koniec 2020 roku i pozostaną tutaj przez prawie cały rok!

horoskop wodnik ogólny

Działanie tych dwóch planet jest sprzeczne i Wodnik powinien być na to gotowy.

Planeta Wielkiego Szczęścia, jak nazywany jest w astrologii hojny Jowisz, przyniesie Wodnikowi wiele korzystnych okazji i szczęśliwych szans, podczas gdy Surowy Nauczyciel – Saturn będzie wymagał od Ciebie większej odpowiedzialności i dojrzałości, co jednak będzie kluczem do prawdziwej wolności i niezależności.

A tego właśnie Ty, jako najbardziej kochający wolność znak Zodiaku, pragniesz przede wszystkim.

Dlatego w 2021 roku Jowisz wskaże drogę do spełnienia pragnień, a Saturn pomoże je zrealizować – tak przewiduje horoskop Wodnik.

W nadchodzącym roku Wodnik będzie miał szansę na realizację swoich celów, ale jednocześnie będzie musiał stać mocno na ziemi, aby zbudować stabilny fundament pod swój sukces.

Zadania, które sobie stawiasz i które otworzą ci drogę do samorealizacji, warto rozpocząć jak najwcześniej – już w styczniu i lutym planety  będą bardzo korzystne dla Wodnika.

Ale już w połowie maja, będziesz musiał odłożyć plany na później, powodem tego będzie najpierw tymczasowe przejście Jowisza do Ryb, kiedy sprawy nie będą się już tak łatwo toczyć, jak na początku roku. A potem dołączy do tego retrogradacja Saturna i Jowisza.

W tym okresie Twoja uwaga przemieści się z zewnątrz do wewnątrz. Sprawy z przeszłości, które wymagają przemyślenia lub wyjaśnienia, zajmą Twoją uwagę, a na drodze do sukcesu pojawią się przeszkody. Wodniki muszą być na to wszystko przygotowane przez pierwszą połowę lata.

Ale pod koniec lipca Saturn i Jowisz powrócą do Wodnika, więc sprawy zaczną znów dobrze się układać.

Od połowy października Wodnik będzie mógł liczyć na wsparcie gwiazd i powodzenie we wszystkich sferach życia – aż do końca roku!

Praca i kariera – horoskop Wodnik na 2021 rok

Rok 2021 jest idealny dla samorealizacji, a gwiazdy dają ci szansę na wdrożenie w życie nawet najbardziej szalonych planów.

horoskop wodnik kariera

Wodniki są wielkimi marzycielami ale ciężko jest im realizować swoje pomysły, natomiast w 2021 roku Saturn w końcu pokaże Wam, jak to zrobić. Będziesz musiał być dobrze zorganizowany, cierpliwy i wytrwały, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele.

A ponieważ Jowisz doda trochę szczęścia do wszystkiego, co się wydarzy, to w 2021 roku zawsze znajdziesz się we właściwym czasie, we właściwym miejscu i z właściwymi ludźmi – wróży horoskop Wodnika na 2021 rok.

Jedyna rzecz na którą trzeba uważać, to okresy Merkurego w lutym, czerwcu i październiku – ten czas nie nadaje się na początki i zwykle niesie ze sobą różnego rodzaju powroty do przeszłości, przeszkody, przekroczenia terminów itp.

W sferze materialnej Saturn da Wodnikowi bardziej odpowiedzialne podejście do pieniędzy.

A kiedy Jowisz będzie w Rybach od połowy maja do końca lipca, będzie miał pozytywny wpływ na twoje finanse.

Niemniej jednak bądź ostrożny, ponieważ twój władca Uran jest w Byku, a to nie jest jego najlepsza pozycja. Możesz spotkać się z różnego rodzaju niespodziankami, więc mądrze obchodź się z pieniędzmi i przez cały rok staraj się kontrolować wydatki.

Mars przejdzie przez znak Skorpiona w listopadzie i grudniu, gdzie jest bardzo silny, a to przyniesie ci dobre wyniki w pracy i sukcesy w karierze.

Dom, rodzina, związki – horoskop Wodnik na 2021 rok

Im Wodnik jest starszy, tym bardziej będzie się cieszyć spokojem i stabilnością w domu.

horoskop wodnik rodzina

W tym roku Wodnik tak naprawdę nie będzie potrzebował ciągłych zmian, Saturn często będzie przypominał Wodnikowi, że nawet pozornie nudne obowiązki rodzinne mogą być źródłem pozytywnych emocji.

Od stycznia do maja będziesz miał dobre stosunki z ukochaną osobą, będziecie dobrze się porozumiewać, co świetnie wpłynie na związek – taka jest wróżba horoskopu Wodnika.

Lato powinno być trochę spokojniejsze, nastaw się na relaks, zwróć uwagę na swój wewnętrzny świat i zapewnij sobie przyjemne wakacje.

Środek roku będzie trudniejszy, ponieważ Ty i Twój partner będziecie mieli inne potrzeby.

Od sierpnia do połowy września współpraca między Wami będzie lepsza, przezwyciężycie różnice i zapewnicie sobie nawzajem niezbędne wsparcie.

Jesień będzie ciekawa i towarzyska, ale nie zawsze czas będzie mijać spokojnie, będą napięte sytuacje, być może kłótnie, ale do końca roku wszystko się ustabilizuje.

Chociaż wiele Wodników nie zawsze będzie miało wystarczająco dużo czasu dla rodziny, w związku z pracą, nie będzie to problemem, ponieważ rodzina będzie Cię wspierać w rozwoju Twojej kariery.

Miłość, romans, randki – horoskop Wodnik na 2021 rok

Jeśli ktoś w tym roku będzie miał szczęście w miłości, to Ty, drogi Wodniku!

Przez większą część lutego Wenus będzie przebywać w Wodniku, co przyciągnie do Ciebie potencjalnych partnerów. Będziesz miał błysk w oku i pozytywne podejście do życia, a płeć przeciwna polubi Cię właśnie dlatego, że jesteś trochę zwariowany!

Nie musisz się bardzo starać, po prostu ciesz się powodzeniem i czerp z życia jak najwięcej!

Być może poznasz kogoś, z kim będziesz na tym samym poziomie intelektualnym, a atrakcyjność fizyczna pojawi się znacznie później.

Na przełomie maja i czerwca możliwe jest odnowienie starego romansu.

Wenus w Wadze w drugiej połowie sierpnia – i na początku września będzie bardzo przyjemnym letnim czasem. Będziesz oczarowywał nowych znajomych swoją osobowością i będziesz widział świat w różowych barwach. Będziesz miał możliwość nawiązania nowego romansu, ale nie spiesz się z deklaracjami, poczekaj na koniec lata.

Pod koniec roku poznasz nowe osoby, prawdopodobnie dzięki rodzinie.

Pamiętaj, że w 2021 roku Saturn zaoferuje Ci nowych partnerów, ale musisz dokonać właściwego wyboru, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw. W nagrodę otrzymasz bardzo solidnego i stabilnego partnera na długie lata.

Zdrowie – horoskop Wodnik na 2021 rok

Pod ochroną Jowisza nie będziesz miał powodu do niepokoju. Zimą, wiosną a później jesienią, będziesz w świetnej kondycji.

horoskop wodnik zdrowie

Pamiętaj jednak o unikaniu niepotrzebnego ryzyka – niech nie skuszą Cię ekstremalne sporty, czy szalone wycieczki w niebezpieczne miejsca.

Nawet jeśli nie będzie to miało poważnych konsekwencji dla Twojego zdrowia, na pewno nadszarpniesz swój budżet.

Saturn również wymaga od Ciebie odpowiedzialności i powagi!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *