Horoskop Ryby na 2021 rok

Ostatnia aktualizacja wpisu: 1 rok temu

Drogie Ryby, horoskop Ryby na 2021 rok obiecuje Wam spokojniejsze czasy, oraz mnóstwo nowych pomysłów i twórczej inspiracji.

Twoja rządząca planeta Neptun porusza się wzdłuż Twojego znaku zodiaku, co doda Ci siły i uspokoi nerwy.

Zwróć uwagę na to, że od końca czerwca do końca listopada Neptun będzie się poruszał w retrogradacji przez długie pięć miesięcy. Oznacza to, że Twoje myśli przez prawie całą drugą połowę roku będą skierowane raczej do wewnątrz niż na zewnątrz. Jeśli jesteś opanowany, spokojny i skoncentrowany, to ten okres przyniesie Ci wiele dobrych okazji i przyjemnych chwil.

horoskop ryby ogólny

Inne ważne planety, Jowisz i Saturn, pozostaną w Wodniku przez większą część roku. Energie Wodnika są dla ciebie zbyt dynamiczne i niespokojne oraz przyniosą Ci wiele nieoczekiwanych wydarzeń,  przede wszystkim w pracy.

Będziesz musiał nadążać za różnymi innowacjami, ulepszeniami, nowymi projektami i pomysłami, co z jednej strony będzie Cię rozwijać, ale z drugiej, będzie dla Ciebie pewnego rodzaju wyzwaniem, które będzie wymagało od Ciebie odpowiedzialności, konsekwencji i kontroli.

Od czerwca do połowy października wpływ tych dwóch planet będzie się zmniejszał i będziesz mógł się  cieszyć spokojniejszym czasem.

Luty i marzec będą przyjemne, głównie w życiu uczuciowym. Możesz cieszyć się miłością, zrozumieniem i spokojną atmosferą w relacjach z innymi ludźmi.

Horoskop Ryby na 2021 rok mówi, że najkorzystniejszy czas dla Ryb to okres od 14 maja do 28 lipca. W ciągu tych dwóch i pół miesiąca Wszechświat będzie Ci sprzyjał i zapewni spokój i powodzenie do końca roku.

Praca i kariera – horoskop Ryby na 2021 rok

horoskop ryby kariera

Jeśli Twoim celem jest osiągnięcie większej niezależności finansowej, to w tym roku możesz to zrobić z sukcesem. Będzie to dość trudne do zrobienia w standardowy sposób, na szczęście są też inne możliwości uzyskania stabilności finansowej. W tym roku będziesz miał dużo nowych pomysłów – nie odrzucaj ich, nawet jeśli będziesz musiał zebrać się na odwagę, aby je wdrożyć.

Ryby muszą nauczyć się postępować bardzo dyplomatycznie w 2021 roku, aby nie ranić uczuć innych ludzi. Utrzymuj dobre relacje ze współpracownikami i szefem.

Najlepsze okazje do autoafirmacji i udanych finansowych zmian da wam Mars, od ostatniej dekady kwietnia do pierwszej połowy maja.

Więcej możliwości otworzy się przed Tobą od końca jesieni – od początku listopada do połowy grudnia będziesz pod ochroną Marsa. To pomoże Ci połączyć ambicję z odpowiednią dawką cierpliwości i wytrwałości, tak abyś wreszcie miał szansę pójść naprzód – tak jak od dawna o tym marzyłeś!

Dom, rodzina, związki – horoskop Ryby na 2021 rok

Planeta Neptun, która będzie podążać za Twoim znakiem w 2021 roku, będzie miała duży wpływ na Twoje życie osobiste oraz życie rodzinne.

Gwiazdy obiecują ci dość spokojny i przyjemny czas, pełen harmonii, ale będziesz miał też wiele nowych pomysłów i przemyśleń jak poprawić swoje życie rodzinne i relacje z bliskimi.

Dogodnie położony Uran daje Rybom duże szanse na poprawę ich sytuacji mieszkaniowej, ale tylko wtedy, jeżeli sam jesteś otwarty na zmiany. Będziesz potrzebował wielu informacji i sporo czasu, aby wszystko przemyśleć i przeanalizować.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji i prowadzenia trudnych negocjacji w okresach retrogradacji Merkurego w lutym, czerwcu i na przełomie września i października.

Miłość, romans, randki – horoskop Ryby na 2021 rok

horoskop ryby miłość

Jowisz w Wodniku pobudzi Twoje zmysły i rozbudzi Twoją kreatywność. Może ci pomóc w wielu dziedzinach, w tym w życiu osobistym.

Pod koniec lutego – z początkiem marca Wenus w Rybach przyniesie Ci możliwość rozpoczęcia nowego związku, pełnego miłości i zrozumienia.

Kolejny pomyślny termin, na rozpoczęcie romansu, to czerwiec.

Horoskop Ryby przewiduje, że we wrześniu będziesz mieć duże powodzenie u płci przeciwnej, ale staniesz się też bardzo wybredny i krytyczny. Bądź pragmatyczny – bo twoi konkurenci mogą to wykorzystać i możesz przegapić bardzo dobrą okazję na emocjonujący związek.

Jeżeli jesteś w związku małżeński, to druga połowa roku będzie lepsza niż pierwsza.

Zdrowie – horoskop Ryby na 2021 rok

horoskop ryby zdrowie

Rok 2021 będzie zbyt dynamiczny dla Ryb. Masz swoje własne powolne tempo życia, które jest Ci potrzebne, aby poczuć się dobrze wewnętrznie.

Nie pozwól, aby okoliczności zewnętrzne wytrąciły Cię z Twojej zwykłej rutyny i spokojnie podchodź do spraw życia codziennego, starając się unikać gorączkowych sytuacji, które ze względu na twoją wrażliwość mogą cię fizycznie wyeksploatować.

Rok 2021 nie nadaje się na żadne ryzykowne zajęcia czy rozrywkę.

Jednocześnie nie bój się marzyć, bo nasze marzenia o lepszym życiu są pierwszym krokiem do ich urzeczywistnienia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *