Horoskop Lew na 2021 rok

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2 lata temu

Ten rok będzie dla Lwów bardzo interesujący! Można powiedzieć, że może nawet rewolucyjny – tak przepowiada horoskop Lew na 2021 rok.

Jowisz i Saturn, dwie potężne planety, poruszają się przez prawie cały rok w znaku Wodnika, który jest dokładnym przeciwieństwem Twojego znaku. Oznacza to, że w 2021 roku nastąpią ważne zmiany!

Jowisz i Saturn w 2021 roku będą miały potężny wpływ na Twój znak – mówi horoskop Lew. W tym roku możesz podjąć kilka kluczowych decyzji, które mogą drastycznie zmienić bieg Twojego życia.

Musimy jednak pamiętać, że te dwie planety mają różne „narzędzia i metody” wpływania na każdego z nas. Działanie tych dwóch planet jest sprzeczne i Lew musi być na to gotowy.

Jowisz, planeta Wielkiego Szczęścia, jak nazywana jest również w astrologii, przyniesie Lwom szczęście i rozszerzy jego możliwości. W tym samym czasie Saturn, który w astrologii jest nazywany jest Ścisłym Nauczycielem, przetestuje siłę i determinację Lwów, ich dojrzałość – jak poważnie i odpowiedzialnie są gotowe wdrożyć hojne dary Jowisza.

Horoskop Lew na 2021 rok pokaże Wam nowe możliwości, inne spojrzenie na znane już sprawy i przetestuje Wasz charakter!

Dla pewnych siebie Lwów – może to być prawdziwym wyzwaniem!

lew horoskop ogólny

Są szanse, że w 2020 roku rozpocząłeś proces wewnętrznej transformacji. Pomimo tego, że wymagało to od Ciebie dużej siły woli i samokrytyki – zmierzasz w dobrym kierunku.

Wpływ Saturna na Lwy rozpoczął się jesienią 2020 roku i będzie miał na Was wpływ przynajmniej do zimy 2021 roku. Saturn wymaga ponownego rozważenia ważnych kwestii dotyczących przede wszystkim partnerstw.

W roku 2021 musisz bardziej niż kiedykolwiek zadbać o swoje słowa, zachowanie i spontaniczne reakcje. Będziesz musiał iść na więcej kompromisów, pamiętać o takcie i dyplomacji, a także rzadziej narzucać innym swoją wolę i wyobrażenia o życiu.

Nie będziesz musiał zmieniać swoich przekonań, ale będziesz musiał nauczyć się słuchać innych ludzi, brać pod uwagę ich punkt widzenia – będzie to ważne, ale trudne doświadczenie dla Lwa.

Horoskop Lew przewiduje, że jednym z głównych zadań Lwów w 2021 roku jest uelastycznienie i roztropność. Saturn w Wodniku zachęci, a nawet zmusi Lwy do podjęcia konkretnych kroków w celu osiągnięcia swoich celów, ucieleśnienia ideałów i spełnienia pragnień.

Chociaż energie Wodnika są dość korzystne dla Lwa i przynoszą mu wiele niezwykłych rzeczy – będą potrzebować czasu, aby trochę przystosować się do zmieniającego się środowiska.

Uran, władca Wodnika, będzie przebywał w Byku przez cały rok, co przyniesie Lwom wiele rewolucyjnych zwrotów, nagłych niespodzianek i nieoczekiwanych wydarzeń.

Być może okresowo będziesz musiał stawić czoła trudnym okresom i sytuacjom, ale jednocześnie będziesz w stanie wyjść z nich z poczuciem satysfakcji ze zwycięstwa.

Kariera i praca – horoskop Lew na 2021 rok

lew horoskop kariera

Dla Lwów rok 2021 będzie rokiem nowych projektów, możliwości i nowych horyzontów. Twój zmysł biznesowy będzie bardzo dobrze rozwinięty i jeśli chcesz, możesz go wykorzystać zarówno w biznesie, jak iw karierze.

Rok 2021 sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, zarówno osobistych, jak i zawodowych, które od razu lub z czasem, mogą znacząco pomóc w dalszym rozwoju.

Twoje zdolności logiczne i analityczne poprawią się i wzrosną. Prawdopodobnie będziesz bardzo aktywny w Internecie, na różnych forach, dołączysz do grup zainteresowań, wejdziesz do różnych społeczności na portalach społecznościowych itp., Dzięki czemu Twój krąg społeczny zostanie znacznie poszerzony.

Szczególnie obiecujące dla Lwowa w 2021 roku będą użyteczne relacje – w zespole, z kierownictwem, z partnerami biznesowymi, a także z klientami czy kontrahentami.

Saturn w Wodniku sprawi, że Lew będzie bardziej cierpliwy, bardziej odpowiedzialny i uparty, jeśli chodzi o ich pracę lub biznes.

Wiele Lwów w tym roku stanie się bardziej wpływowych, ludzie wokół nich intuicyjnie poczują ich wewnętrzny rozwój i zaczną postrzegać Lwy jako autorytety. W 2021 roku masz szansę zostać liderem w pracy. Możesz poprowadzić projekt, grupę podobnie myślących osób lub uzyskać awans.

Większość ludzi wokół ciebie doceni twoje postępy, ale pewna część osób będzie zazdrościć Ci sukcesu i będą skłonni do podejmowania prób zniszczenia twojej reputacji. Lwy będą musiały być czujne przez cały rok – aby monitorować i zapobiegać tego typu działaniom.

Nie ma żadnych przesłanek do poważnych problemów w Twojej pracy, ale w tym roku będziesz musiał zachowywać się bardziej dyskretnie, strategicznie i bardziej profesjonalnie. Wskazane jest unikanie nadmiernej impulsywności i emocjonalności.

Horoskop Lew na 2021 rok mówi, że jednym z ważnych tematów roku 2021 jest odnowa, porzucenie przestarzałych schematów oraz kreatywność.

To także wspaniały rok dla wszystkich Lwów, które mają zdolności artystyczne, staniecie się bardziej zauważalni dla innych ludzi i być może zdobędziecie sławę i prestiż w swojej dziedzinie.

Pierwsza połowa roku finansowo Lwom może wydawać się nieco ograniczona, Twoje dochody prawdopodobnie będą niższe niż oczekiwano. Ale nie będziesz ograniczony finansami, po prostu musisz ostrożniej i bardziej kompetentnie zarządzać swoim osobistym lub rodzinnym budżetem.

Pieniądze nie spadną z nieba, a Lew raczej nie będzie oczekiwał wygranej na loterii, ale dzięki pracy, wysokiej produktywności i kreatywnym pomysłom Lew może trafić w dziesiątkę, pod koniec roku. Szczęście na pewno uśmiechnie się do ciebie finansowo, ale musisz pamiętać o ostrożnej i konserwatywnej strategii.

Rodzina, dom, związki – horoskop Lew na 2021 rok

lew horoskop miłość

W tym roku fundamenty swoich zwycięstw zbudujesz na wartościach rodzinnych. Poczujesz głębokie emocjonalne przywiązanie do swoich bliskich, sięgniesz do swoich korzeni i częściej będziesz potrzebować ich zaangażowania.

Wraz z przybyciem Jowisza do Domu Partnerstwa obdarzysz innych uczuciem, nie żądając niczego w zamian. To sprawi, że będziesz spokojniejszy i szczęśliwszy. Pamiętaj tylko, że to nie tylko Twoja zasługa, że ​​czujesz się lepiej. Doceń miłość i wsparcie swoich bliskich.

Prawdopodobnie będziesz mieć doskonałe relacje z dziećmi, rodzicami, rodzeństwem i innymi krewnymi. Członkowie Twojej rodziny będą Ci służyć jako źródło inspiracji i radości.

Jesteś w trakcie transformacji, która zmieni sposób, w jaki postrzegasz partnerstwo, intymność i seksualność. Twoje związki partnerskie mogą ulec zmianie, być próbą siły, możesz zostać poproszony o okazanie większej lojalności wobec partnera lub rodziny. Jednocześnie często będziesz skupiony na sobie, na swoich poszukiwaniach zawodowych i wątpliwościach.

Lew w problematycznym związku może stać się nieprzewidywalny, czuć wewnętrzny dyskomfort i niezadowolenie. Być może będzie chciał zerwać stary związek. Nie traktuj tej zmiany jako złej lub dobrej – każda zmiana to szansa na lepsze spełnienie Twoich oczekiwań i potrzeb.

Pozwól sobie na mały dystans, zwłaszcza jeśli byłeś w związku przez długi czas – być może pomoże ci to uniknąć złych decyzji.

Pożądane jest, aby wsparcie Twojej rodziny stało się dla Ciebie wyspą stabilności i przewidywalności w tym burzliwym roku, pełnym ciekawych wydarzeń i emocjonujących przeżyć.

Miłość, romans i randki – horoskop Lew na 2021 rok

lew horoskop zdrowie

W 2021 roku Lew będzie bardziej zdeterminowany do zmian niż zwykle. Będzie gotowy na eksperymenty i odważne decyzje.

I będzie to w pełni uzasadnione, ponieważ w tym roku przeważą energie przeciwne do Twojego znaku zodiaku, a jak mówi znane powiedzenie – przeciwieństwa się przyciągają.

Ruchy planet skłonią Cię do myślenia o życiu rodzinnym i poważniejszego traktowania swojego związku.

Staraj się przebywać w miejscach, w których czujesz się dobrze i przyjemnie – tam na pewno będziesz miał szansę znaleźć swoje szczęście.

W tym roku Lew może zmienić swoje życie miłosne dzięki wyprawie lub podróży. Horoskop Lew na 2021 rok obiecuje idealny czas na romantyczną znajomość w okolicach lipca i października. W tym czasie będziesz mieć więcej okazji do nawiązania spontanicznego romansu.

Jednym ze sposobów zakończenie samotności jest internet. Bądź aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu masz szansę na osiągnięcie sukcesu! Dbaj o to, co publikujesz – a jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse nie tylko na randkowanie, ale także na kontynuowanie związku, musisz działać mądrze.

Nie bądź też lekkomyślny – w wirtualnej przestrzeni można znaleźć nie tylko miłość, ale i problemy.

Zdrowie – horoskop Lew na 2021 rok

Ruchy planet w 2021 roku nie zapowiadają żadnych poważnych problemów zdrowotnych dla Lwów. Może jednak wystąpić pewne wahanie, w związku z czym, będziesz naprzemiennie odczuwał wzrosty i spadki energii.

Będziesz w dobrej kondycji fizycznej i będziesz miał wystarczająco dużo energii przez cały rok, ale ciężka praca i duże obciążenia, mogą powodować stres i wypalenie emocjonalne.

Musisz kontrolować swój stan, aby uniknąć poważnych problemów. Zawsze jest lepiej zapobiegać niż leczyć.

Lwy potrzebują spokojnego wypoczynku i regularnej aktywności fizycznej. Oczywiście nie zapominaj o zdrowym odżywianiu!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *