Horoskop Byk na 2021 rok

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2 lata temu

Rok 2021 może być nieco problematyczny – wskazuje horoskop Byk na ten rok. Energie utworzone przez intensywne układy niektórych planet będą okresowo koncentrować się wokół nich i wywoływać zamieszanie w życiu Byków. Chociaż, oczywiście, niezbyt korzystne wydarzenia będą przeplatać się z dobrymi momentami.

Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na pewne cechy swojego charakteru np. skłonność do oporu i wyolbrzymiania wielu spraw. Nawet jeżeli w niektórych sytuacjach te cechy mogą się  przydać, znacznie częściej będą stwarzać trudności.

Znaczącym źródłem wpływu na horoskop Byka w 2021 roku, jest Saturn w Wodniku. Dla Byka oznacza to kolejne napięcia, których wpływ zostanie wyrażony w nieoczekiwanej zmianie okoliczności, a w konsekwencji – w pojawieniu się przeszkód, naruszeniu planów itp. Jednak Byk może na tym skorzystać. Musisz tylko odpowiednio reagować na to, co się dzieje – sumiennie traktować swoje zobowiązania i wykazywać gotowość do poświęcenia się (oczywiście w rozsądnych granicach).

Ci, którzy są w stanie wydobyć z siebie takie cechy, przejdą przez 2021 rok bez większych przeszkód.

W połowie roku – od połowy maja do 27 lipca – i pod koniec grudnia, horoskop Byka mówi, że Jowisz znajdzie się w znaku Ryb. Ten astrologiczny wpływ będzie dla Byków niezwykle pozytywny. Otworzą się przed nimi nowe możliwości, które będą szansą na wzrost autorytetu osobistego i powodem do dumy z siebie.Najważniejsze jest to, aby Byk w tym czasie, dostroił się do stanu wewnętrznego spokoju.

Związki i miłość: horoskop Byk na 2021 rok

horoskop byk miłość

Prawie każdy samotny Byk otrzyma szansę na zbudowanie szczęśliwego związku. Szczególnie korzystne w tym sensie będą ciepłe miesiące, kiedy Jowisz będzie w Rybach. Jeżeli jednak nie znajdziesz miłości, na pewno spotkasz wiele ciekawych osób na swojej drodze.

Horoskop Byk na 2021 rok mówi, że osoby spod znaku Byka, które posiadają rodzinę, powinny starać się być tak tolerancyjne w życiu rodzinnym, jak to tylko możliwe. W 2021 roku lepiej iść na kompromis w kontrowersyjnych kwestiach, a czasem nawet się poddać. W przeciwnym razie możesz szybko zamienić miłe życie rodzinne w ciąg nieprzyjemnych sytuacji.

A pod koniec roku (mniej więcej w drugiej połowie grudnia) należy unikać kłótni i wzajemnego oskarżania siebie nawzajem. Istnieje duże ryzyko, że wpływ Wenus stworzy w rodzinie emocjonalne trudności, które staną się długoterminowym problemem w relacji Byka z partnerami lub partnerkami.

W przypadku singla, który już znalazł swoją miłość, sytuacja na osobistym froncie najprawdopodobniej rozwinie się całkiem korzystnie. Niemal każdy z nich w życiu prywatnym otrzyma dokładnie to, do czego będzie dążył.

Ale aby to osiągnąć, Byk będzie musiał zachować właściwą równowagę między asertywnością a umiejętnością nie posuwania się zbyt daleko. Horoskop Byk radzi abyś podejmował decyzje (szczególnie kluczowe) szybko, ale tak, aby nie były one sprzeczne z panującymi okolicznościami.

Pieniądze i kariera: Horoskop Byk na 2021 rok

horoskop byk kariera

Byk w 2021 roku powinien być wyjątkowo pracowity i konsekwentny. Ale jednocześnie powinien czuć, w którym momencie odpuścić, wycofać się lub ustąpić. Poza tym tym, dla Byków będzie lepiej, jeżeli nie będą snuć zbyt odległych i ogólnych planów finansowych.

Horoskop na 2021 rok dla Byków radzi, aby nie dać się ponieść wątpliwym ideom i teoriom. Staraj się nie utrzymywać kontaktów z ludźmi, którzy rozsiewają plotki i burzą spokój i zachęcają Cię do inwestycji w wątpliwe aktywa.

W pierwszych miesiącach roku – zwłaszcza w styczniu – wiele Byków może mieć silną chęć rozwiązywania kontrowersyjnych kwestii w sposób ostry i impulsywny – w taki sposób będzie odczuwalny wpływ Urana.

Byk nie powinien zajmować się ważnymi finansowymi sprawami w okresie od 15 do 23 listopada . Zaćmienie Księżyca, które nastąpi 19 listopada, może sprawić, że Byki zareagują nieprawidłowo na zachodzące wydarzenia, a tym samym zaszkodzą swoim karierom.

Jeżeli chodzi o dochody w 2021 roku, Byki nie powinny odczuć większych zmian, ewentualnie lekkie wzrosty, choć nie w każdym przypadku. Ponieważ jednak zarobki większości Byków będą stabilne, to w razie potrzeby każdy z nich będzie mógł zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy.

Zdrowie: horoskop Byk na 2021 rok

horoskop byk zdrowie

Saturn w Wodniku stwarza potencjalne ryzyko problemów ze zdrowiem. Nie oznacza to oczywiście, że Byk będzie doświadczał mnóstwa dolegliwości. Jest to raczej powód, aby przygotowania do 2021 roku rozpocząć z dużym wyprzedzeniem.

Już w roku 2020 przedstawiciele tego znaku powinni zająć się profilaktyką zdrowotną.

Od początku do końca 2021 roku nie przemęczaj się, musisz odpoczywać tyle, ile Twój organizm potrzebuje.

Przez cały 2021 rok Byk powinien cierpliwie i regularnie monitorować stan swojego zdrowia, zwracając uwagę na pojawiające się objawy złego samopoczucia i szybko na nie reagując.

Słabym ogniwem Byka będzie głównie układ pokarmowy i nerwowy. Obydwa muszą być chronione: z jednej strony unikaj nieodpowiedniej dla zdrowia żywności, a z drugiej strony, odetnij się od osób, które źle wpływają na Twoje emocje.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *